s
پالایش و توانمند سازی ذهن , جسم و احساسات - جسم - ذهن - هیجان - ذهن آگاهی - پاکسازی - توانمند سازی - دکتر محمد عیوضی - نرگس عیوضی - Mind, Body, Emotional, Purification - M.B.E.P - MBEP
۲۰ تير ۱۳۹۹


بزرگترین هدیه ای که می توان به کسی داد زمان است

صفحه اصلي درباره ما خدمات اخبار مقالات تماس با ما
جستجو

درباره ما


جسم و ذهن آدمی همانند یک باغ بزرگ است.برای پرورش و زینت دادن به این باغ،ابتدا باید آن را از علف های هرز پاکسازی نمود.روش های پالایش و پاکسازی جسم و ذهن، دید انسان را وسعت می بخشد تا دریابد که علف های هرز کجا رشد نموده اند و چگونه می توان آنها را از بین برد و به سرشتی پاک دست یافت.

آنگاه در دل این سرشت پاک می توان بذر سلامتی، توان مندی و شادی را کاشت و به انتظار نشست تا به لطف پروردگار و بر اساس قانون مداری هستی جوانه دهد. جوانه سبزی که با صبوری و تلاش بیشتر در نگهداری و رشد آن، به ثمر خواهد نشست و میوه پر بارش مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی، سلامتی عبارت است از احساس سرحالی کامل در ابعاد جسمی، هیجانی، ذهنی،اجتماعی و معنوی. مطابق این الگوی جامع،برای برخورداری از زندگی بهتر و سالمتر و همچنین افزایش موفقیت، توانمندی و بهره وری لازم است علاوه بر سلامت جسمانی به ابعاد دیگر از جمله سلامت احساسی ، شناختی، اجتماعی و ... توجه نمود.

اما نخستین رازی که باید راجع به سلامت کامل و جامع بدانیم این است که هر انسانی باید دقیقا ابعاد سلامتی را بشناسد و آنها را انتخاب کند. سلامتی کامل تغییری کلی در عادات رفتاری، احساسی و شناختی انسان است و برای برخورداری از آن نیاز به دانشی نوین است که بر درک عمیق تری استوار می باشد.اولین قدم در این راستا پالایش کامل درون و سپس کسب توانایی و مهارت های لازم و افزایش توان و نیروهای درونی است.. هر فردی به همان اندازه می تواند سالم و تندرست باشد که به آن ارزش می گذارد ،در پی آن است و برای به دست آوردنش تلاش می نماید.

موسسه نوای طلوع مهر با تکیه بر اصول علمی- پژوهشی و بهره گیری از کادر علمی مجرب خدمات خود را در زمینه پالایش و توانمندی جسم و ذهن ارائه می دهد.


تعداد بازديدكنندگان: 1998698

تعداد اخبار: 54
تعداد مقالات: 26


عضویت در خبرنامه:
RSS خبرخوان

مطالب خواندنی
معرفی محصولات فرهنگی
آموزش آشپزی گیاهی
 Powered by: Erana تمامي حقوق اين سايت متعلق به موسسه نواي طلوع مهر مي باشد
صفحه اصلي| بازخورد | لينك به ما